Сергій Притула вважає, що гумор – найбільша терапія

Відомий український ведучий Сергій Притула днями став гостем програми на канівському радіо “Магніт”. Він розповів, що його пов’язує з Канівщиною, зізнався, що дуже любить Черкаси та пояснив, кого вважає вар’ятом.

Про це йшлося під час радіопрограми “Магніту”, пише “Zmi.ck.ua”.

Шлях медійника Сергій Притула розпочав ще у 1998 році, нині ж має низку проектів на кількох українських телеканалах.

“Пропрацювавши 7 років на радіостанції з 2005 року я переїхав до Києва, поєднував дві роботи: телебачення і радіо. Проекти нанизувались, як намистинки на ниточку і станом на сьогоднішній день в мене 4 проекти на Новому і кожного року я веду два проекти на каналі СТБ. Серед них Євробачення. Національний відбір, який нині триває”,- розповідає Сергій.

Одним з найцінніших вважає гумористичне шоу “Вар’яти”, якому незабаром виповниться 10 років. А загалом же, команда вар’ятів була зібрана, аби популяризувати український гумор, якого і нині залишається дуже мало в країні.

“В 2015 році ми зробили перший пробний тур, і нині крайні 5 років щорічно у нас більше 100 концертів. Географія шоу розширилась виключно по Україні, і у тих країнах, де є хоч трохи українців. Але приїхати з Торонто і зібрати більший аншлаг, ніж в Чернігові, чи приїхати в Чікаго і зібрати більший аншлаг, ніж в Черкасах, це дуже цікаво”,- зізнається ведучий.

Але додає, що Черкаси дуже любить, тому навідується сюди двічі на рік.

Він вважає, що гумор – найбільша терапія для людей, які живуть у складних інформаційних потоках. “Коли всі пишуть про проблеми, люди приходять на концерт, щоб розвіятися. В якийсь момент 2014 року нація заціпеніла”,- ділиться враженнями Сергій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...