Сергій Притула розповів, як відреагував на орден від президента Зеленського

Ведучий розповів, як відреагував на орден, який йому присвоїв президент України.

До Дня волонтера президент Володимир Зеленський нагородив Сергія Притулу орденом за заслуги III ступеня. Ведучий Нового каналу отримав його «за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності і безпеки Української держави, активну благодійну та гуманістичну діяльність», пише Viva.

«Я їхав зі Світлодарської дуги — Розташування 9 батальйону 59 бригади, — розповів Притула. — Коли був за кермом, мені почали приходити повідомлення: SMS, Viber, WhatsApp, Messenger. Усі писали: «Вітаємо! Заслужив! Молодець!. А я поняття не маю, про що йдеться! Це Було дуже кумедно, бо тобі ж усі вітають, а ти не знаєш, із чим. Щоб зупинитися і почитати — Ніяк, бо ж — ніч, дорога складна. Я просто закинувши телефон, щоб не відволікатися за кермом, приїхав у Карлівку, і Вже там дізнався, що президент підписав указ про нагородження. Звісно, ​​було приємно, Позаяк це практично перша моя така вагома державна нагорода. Я її не сприймаю як якусь індивідуальну заслугу. Як я писав у своєму дописі на Facebook — це нагорода всіх тих людей, які допомагають мені. Просто президент вирішив нагородити «кур’єра» — я себе так називаю: люди скидаються грошима, я щось докладаю, потім ми щось купуємо, і я відвожу це хлопцям».

Не дивно, що День волонтера Сергій Притула відсвяткував на фронті, куди якраз привозив чергову допомогу. Прийняв вітання з нагородою і помчав далі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...