Семюел Л Джексон повернеться до ролі Ніка Ф’юрі в серіалі для Disney +

Видання Variety з посиланням на інформоване джерело повідомляє, що Семюел Л. Джексон повернеться до ролі Ніка Ф’юрі в новому серіалі Marvel, який знімається для Disney +.

Подробиць про назву і сюжет нового серіалу немає, відомо, що продюсером і сценаристом буде Кайл Бредстріт ( «Містер робот», «Борджіа»).

Глава антитерористичної організації «Щ.И.Т.» Нік Ф’юрі вперше з’явився в кіновсесвіту Marvel у фільмі «Залізна людина» 2008 року. Після чого неодноразово з’являвся в різних фільмах і серіалах. Він допоміг зібрати перший склад Месників, а після розвалу «Щ.И.Т.» пішов у підпілля і продовжив допомагати різним супергероїв в боротьбі зі злом.

Крім нового серіалу, Disney продовжує працювати і над іншими проектами кіновсесвіту Marvel, серед них «ВандаВіжн», «Сокіл і Зимовий Солдат», «Жінка-Халк», «Локі» та інші.

Семюел Л. Джексон — один з найвідоміших акторів, що знявся більш ніж в 100 фільмах. Найчастіше він працює з режисерами Квентіном Тарантіно ( «Кримінальне чтиво», «Джанго звільнений», «Мерзенна вісімка») та Спайком Лі («Чірак», «Тропічна лихоманка», «Блюз про краще життя»). При такій значній фільмографії роль Ніка Ф’юрі в новому серіалі стане для актора першої регулярної роллю на телебаченні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...