Селену Гомес запідозрили в романі

На днях в зарубіжних ЗМІ поширилася новина про ймовірний роман американської співачки Селени Гомес з учасником гурту «One Direction» Найлом Хораном (Niall Horan).

Почалося все з фото, на якому 26-річний музикант ніжно обіймає Селену під час зустрічі зі спільними друзями, пише lux.fm.

До цього пару бачили разом на приватній вечірці, але тоді вони сказали журналістам, що пов’язані лише дружніми стосунками.

Тепер же, близьке до знаменитостей джерело надало інформацію про те, що насправді відбувається між 27-річною артисткою та учасником «One Direction».

— Селена і Найл не зустрічаються і тусуються лише як друзі. Вони завжди були в хороших стосунках і підтримували цей зв’язок протягом багатьох років, – заявив анонім.

Інсайдер додав, що колеги по сцені поділяють погляди одне одного щодо музики, творчості та завжди розмірковували над тим, щоб випустити спільну пісню.

А от приятель Гомес стверджує, що дівчина взагалі не зосереджена на стосунках з чоловіками, бо наразі її пріоритетом стало власне здоров’я та кар’єра.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...