Селена Гомес зізналась, як реагує на критику

27-річна Селена Гомес дала інтерв’ю своїй подрузі, Ракель Стівенс. У ньому співачка розповіла про те, як боролася з вовчанкою, а також про те, як вона піддалася критиці публіки після набору ваги.

Через прийом певних ліків вага зірки періодично зростає, що відразу ж відзначають коментатори в соціальних мережах.

«Я вперше зіткнулася з бодішеймінгом після того, як моя вага стала коливатися. У мене вовчак, у мене проблеми з нирками і високий тиск, тому я маю справу з багатьма проблемами зі здоров’ям. Вовчак безпосередньо не впливає на набір ваги, проте комбінація всіх інших факторів впливає. Є ліки, які я повинна приймати все життя. Вага може змінюватися щомісяця. Ось тоді я і помітила, що люди почали нападати на мене з приводу цього. Насправді, моя вага постійно змінюється. Це залежить від того, що відбувається в моєму житті», — розповіла Гомес в підкасті Giving Back Generation.

Селена додала, що в той нелегкий для неї період їй доводилося переживати ще і через глузування і критику. Зараз знаменитість вважає за краще жити сьогоденням і не ділитися всім в соціальних мережах.

«Я не хочу жити минулим. Я не хочу розкривати перед усіма душу і знати, що інші говорять про це», — заявила Гомес, пише «Глянець».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...