Селена Гомес розповіла про своє захворювання

Три роки тому актриса і співачка Селена Гомес лікувалася в реабілітаційному центрі від депресії і наслідків червоного вовчака.

Розлучившись з Джастіном Бібером, Селена відмовилася від спілкування в соціальних мережах і відгородилася від зовнішнього світу. Закінчивши тривалий курс реабілітації, вона вирішила розповісти про найважчому періоді в своєму житті.

«Краще говорити правду. Минулий рік приніс мені багато моральних страждань, негативних емоцій. Я не могла посміхатися, тримати себе в нормі. Мені здавалося, що вся біль і всі тривоги нахлинули на мене разом. Я пережила один з найстрашніших моментів свого життя».

Гомес зізналася, що їй було нелегко поділитися своїми переживаннями, проте під час психологічної допомоги актриса зрозуміла, що потрібно вміти боротися не тільки з важкими думками, а й зі своїми страхами.

«Я дізналася, чому багато років страждала від тривоги і депресії. Зараз, після року роботи над собою, відчуваю себе набагато краще і щасливіше. Контролюю свої думки і емоції більше, ніж будь-коли раніше. Ділитися своїм досвідом боротьби з депресією і тривогою нелегко, але правильно. У мене був страх, що мене не зрозуміють і засудять. Мені було дано багато з того, що може зробити життя прекрасним, але іноді і я борюся з важкими думками і почуттями. Від цього не стаю слабкіше. Всім людям іноді потрібна допомога. І ми потрібні один одному», — розповіла вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...