Селена Гомес розказала про особисте життя

Після розриву стосунків з канадським співаком Джастіном Бібером американська виконавиця Селена Гомес ні з ким не зустрічалася. Дівчину бачили у компанії загадкових незнайомців, але нічим серйозним ці побачення не завершувалися.

Тепер же 27-річна знаменитість готова поговорити про те, що наразі відбувається в її особистому житті. Про це вона розказала в інтерв’ю для YouTube-каналу «Genius».

У розмові з журналістом співачка пояснила сенс дуже двозначної пісні «Rare», в якій звертається до хлопця, що не цінує її.

Селена зізналася, що іноді почувається дуже самотньою та навіть ловить себе на думці, що ніколи не знайде другої половинки.

— Бувають дні, коли я просинаюся та думаю: «Я буду самотньою вічно». Але через 15 хвилин я кажу собі: «Я знаю, що в цьому світі для кожного хтось є», – каже зірка.

Гомес додала, що у попередніх стосунках в неї були серйозні проблеми з самооцінкою, а особливо – з самоповагою та впевненістю. З тих пір вона кожен день проводить роботу над собою, щоб уміти правильно відстоювати свою позицію.

Дівчина зауважила, що в будь-яких відносинах має існувати повага. Також вона наголосила, що кожен має бути впевненим у собі, щоб вчасно вийти з ситуації, коли твій партнер відверто ображає тебе.

У підсумку виконавиця сказала, що зараз її серце вільне, але вона сподівається знайти дійсно гідного бойфренда, пише «people».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...