Сценарист «Бетмена» розповів, що нового чекати від фільму з Робертом Паттінсоном

Днями сценарист Маттсон Томлін, що працює разом з Меттом Рівзом над перезапуском «Бетмена», розповів про особливості майбутнього фільму.

Зрозуміло, ніяких сюжетних поворотів Томлін розкривати не став, але він зазначив, що нова історія Брюса Уейна буде не схожа на всі попередні. В інтерв’ю Den of Geek Томлін повідав:

«Важко давати якісь коментарі, адже ми хочемо, щоб фільм говорив сам за себе. Це буде історія про перші дні Брюса Уейна в якості Бетмена. Думаю, найважливіше тут якраз те, що це буде наймолодший Бетмен у порівнянні з більшістю попередніх екранізацій».

Також Томлін дав зрозуміти, що в «Бетмена» Рівза буде зроблений акцент на «філософському» підході до образу Темного лицаря:

«Для Метта Рівза відправною точкою завжди є емоційна компонента, а не масштабний екшен — досить згадати такі його фільми, як «Впусти мене», «Монстро» і «Планета мавп». У чому полягає душа персонажа? Ось головне питання. Ми покажемо Бетмена як людини, який переніс травму, і його подальші дії будуть реакцією на ці важкі переживання, а не спробою сховатися від них. Думаю, в нашому фільмі ця тема отримає несподівану і забавну інтерпретацію».

Реліз «Бетмена» намічений на 30 вересня 2021 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...