Сара Джессіка Паркер і Кім Кеттролл помирилися

Коронавірус не тільки розводить людей, але й поєднує. Так, наприклад, зірки «Сексу у великому місті» не бачилися чотири роки, але під час пандемії вони зустрілися.

55-річна Сара Джессіка Паркер і 63-річна Кім Кеттролл разом знялися в подкасті The Bradshaw Boys. Вони подякували лікарям, які в непростий час рятують людей в Нью-Йорку і по всьому світу.

Це стала знаменна зустріч, до цього артистки не бачилися з 2017 року. Тоді Кім Кеттролл заявила, що Сара Джессіка Паркер ніколи не була її подругою.

Паркер тоді відреагувала на випад колеги. «Моє серце просто розбите. Мені дуже сумно, тому що я зовсім інакше згадую зйомки в серіалі. Так, це була робота, але в той самий час проект став для нас чимось особистим, адже ми витратили на нього роки і навіть десятиліття свого життя. Мені подобалося зніматися в ньому, і я люблю цих жінок», — ділилася актриса.

Сутички між актрисами продовжилися в соцмережах. Кеттролл незмінно називала Паркер лицеміркою і нагадувала їй, що вона не є її подругою. Однак Сара не залишала надії налагодити відносини з колегою і з разу в раз зверталася до неї в своєму блозі, наражаючись на різкі відповіді.

Що об’єднало зірок на цей раз — невідомо. Можливо, це «дружба» на публіці — всього лише комерційна угода.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...