Сандра Баллок веде закритий спосіб життя

55-річна Сандра Баллок веде досить закритий спосіб життя: вона рідко розповідає про сім’ю.

Однак в інтерв’ю журналу Interview, яке вона взяла у своєї колеги Дженніфер Еністон, зірка сама розговорилася і розповіла, як виховує дітей: 10-річного сина Луїса і 7-річну доньку Лейлу, пише «Глянець».

«Я дивлюся на всіх, хто виховує дітей, і думаю: як ми повинні виховувати дітей поза животом? Як пояснити їм різницю між добром і злом, показати їм, як виглядає доброта, коли її дійсно важко знайти в усьому, що відбувається на екрані?» — сказала Баллок.

Тоді Еністон відповіла колезі, що до пори до часу вона зможе захищати дітей від негативу, але рано чи пізно вони все одно зіштовхнуться з ним у своєму житті.

«Ти можеш захистити своїх дітей, наскільки це можливо, але в кінці-кінців вони стануть 18-річними і вийдуть в світ, де побачать все це», — відповіла Еністон.

«Тільки не мої діти», — не погодилась Сандра.

Після того як Джен запитала, чи будуть діти жити з Сандрою до кінця її життя, та жартома відповіла, що буде проводжати їх до коледжу:

«Я вибрала для них місця, де вони можуть вчитися в коледжі, тому що там їх мамі буде комфортно жити. Я сказала: «Ви можете піти в ці три коледжі, тому що я збираюся купити квартиру поблизу». На той час, коли Луїс і Лейла виростуть, я зможу просто возити їх туди кожен день. Або ж ми зможемо ходити пішки, і це буде відмінна зарядка», — додала Баллок.

У 2010 році Сандра Баллок усиновила хлопчика з Луїзіани, а в 2015 році удочерила дівчинку з того ж міста.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...