Роуз МакГоуен порівняла голлівудських агентів з работоргівцями

Днями Роуз МакГоуен, яка вже більше відома як активістка, поділилася на своїй сторінці в Instagram думками про роботу в Голлівуді.

Вона опублікувала свою фотографію часів піку акторської кар’єри і написала: «Мене часто запитують, подобалося мені коли-небудь працювати в Голлівуді. Моя відповідь — ні. Ніколи не подобалося. Це був засіб для досягнення моєї мети. Мій Голлівуд був роботою, наповненою соціопатичними хижаками, «стріляють по рибі в бочці». Ми, красуні, були рибами. Ми були їх мішенями. А на красивих дивляться, як на слабких газелей в стаді, які починають кульгати від чужого уваги. Для мене це було дуже», — почала Роуз.

«Я думаю, голлівудські агенти — це торговці людьми. Вони заробляли гроші, ведучи переговори про те, як довго моя права грудь може бути на екрані. Це санкціоноване сутенерство, скажу я вам. Прислухайтеся до своїх клієнтів. Поважайте їх. Не продавайте своїх клієнтів через неписаних правил грьбаного Голлівуду. P.S. Ти завжди був відстоєм», — висловилася актриса.

Зірка «Зачарованих», яка звинуватила кіномагната Харві Вайнштейна в сексуальному насильстві над нею в 1990-х роках, була одним з провідних активістів руху #MeToo, яке в кінцевому підсумку призвело Вайнштейна до засудження і тюремного ув’язнення. Нещодавно Роуз також розповіла, як їй вдалося залучити Харві до відповідальності. За її словами, Вайнштейн регулярно робив мільйонні виплати, щоб його жертви зберігали мовчання. Її ж він просив підписати угоду про нерозголошення, але МакГоуен відмовилася це робити — в цьому і була її «хитрість».

«Я сказала йому, що візьму сто тисяч доларів, але угода підписувати не буду. Думаю, його це підбадьорило. Потім я назвала суму трохи менше. Так що угоди у нас так і не було», — поділилася Роуз.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...