Роберт Паттінсон збрехав Крістоферу Нолану про проби в «Бетмені»

Видання The Irish Times опублікувало розгорнутий матеріал про новий блокбастері Крістофера Нолана «Аргумент», який все ніяк не добереться до глядачів.

Стаття багато в чому складається з прямої мови членів акторського складу фільму. Зокрема, Роберт Паттінсон поділився, що під час зйомок дещо приховав від Нолана:

Це забавно, тому що Кріс створює свої фільми в умовах найсуворішої таємності. Я ж був змушений тримати в таємниці все, що пов’язано з «Бетменом». Так що мені довелося збрехати Крісу про своє відбуття на проби — я тоді сказав, ніби у мене були термінові сімейні справи. І як тільки я сказав, що це «сімейні справи», він мені відповів: «Ти ж займаєшся ще й «Бетменом», чи не так?».

Паттінсон був затверджений на роль Темного Лицаря в «Бетмена» Метта Рівза в кінці травня 2019 року, тобто якраз в той час, коли починалися зйомки «Доказів». Правда, перші чутки про це з’явилися в ЗМІ ще до офіційного оголошення, в зв’язку з чим Паттінсон всерйоз хвилювався про те, що в підсумку втратить роль Брюса Уейна. На щастя, все обійшлося.

Зйомки «Бетмена» стартували в лютому, але вже в березні робота була перервана через пандемію коронавируса. Через це реліз фільму перенесено на 30 вересня 2021 року. Що до «Доказів», то в Росії ця картина повинна вийти в прокат 10 вересня 2020 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...