Роберт Паттінсон розповів про кінопроби до саги «Сутінки»

Роберт Паттінсон, якого недавно нарекли одним з найкрасивіших чоловіків в світі, відноситься до своєї зовнішності зі скепсисом.

І кожен раз дуже дивується, коли йому легко дістаються ролі хрестоматійних красенів. Про це актор зізнався в інтерв’ю журналу «Allure».

«Я виглядав як пухка безволоса дитина в перуці», сказав Роберт Паттінсон про кінопроби до «Сутінок».

«Я ніколи не прагнув грати красенів, тому що завжди відчував деяку незручність в спілкуванні з людьми. Седрік Дігорі, якого я граю в «Гаррі Поттера», ніби як повинен бути миловидним юнаком. Я був в шоці від того, як легко мне ця роль дісталася. Потім було Сутінки, де я граю красивого-прекрасивого Едварда. Коли я прийшов на прослуховування, я якраз закінчив роботу над попереднім проектом, від якого у мене залишилися перефарбоване в чорний колір волосся з відрослими на дюйм корінням і повна відсутність волосся на тілі після депіляції. Я ще пару місяців пив пиво щодня, так що виглядав як пухка безволоса дитина в перуці.

Після того, як я знявся в «Сутінках», мої друзі говорили мені: «Ой, ну ти тепер весь час всюди позуєш». А я такий: «Ви про що говорите-то? Я просто стою. І, до речі, ніхто з вас не вважав мене симпатичним ще якихось два роки тому!»

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...