Роберт Паттінсон пояснив, що для нього пов’язує «Бетмена» і «Сутінки»

Незважаючи на те, що сага «Сутінки» вже далеко позаду, а Роберт Паттінсон з тих пір зіграв масу різноманітних ролей, тінь Едварда Каллена все ще миготить навколо актора.

Незабаром Паттінсон постане в образі Бетмена в однойменному супергеройському нуаре Метта Рівза. Чи варто говорити, що «Бетмен» і «Сутінки» — абсолютно різні франшизи, але сам Паттінсон вважає, що у цих проектів все ж є дещо спільне. У свіжому інтерв’ю Total Film 34-річний актор зазначив:

Відчуття дещо інші, коли ти знаєш, що фільм, над яким ти працюєш, побачить дуже-дуже багато людей. Я дивним чином отримав задоволення від цього, знімаючись в «Сутінках», — мене тоді супроводжувала думка, що я можу все зіпсувати. Думаю, я відчував себе впевнено. Я хотів бути на великій сцені.

Як бачимо, участь в «Сутінках» загартувало Паттінсона, так що він без страху підходить до одного з найбільш значущих персонажів в історії Супергеройське жанру. Далеко не кожен актор впорається з такою відповідальністю, але є всі підстави вважати, що Паттінсон стане гідним наступником Майкла Кітона і Крістіана Бейла в ролі Темного лицаря.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...