Роберт Де Ніро розповів, що ненавидить Дональда Трампа «всіма фібрами своєї душі»

У рамках підведення підсумків журнал The New York Times запустив серію інтерв’ю з кращими акторами року, що минає, серед яких Леонардо ДіКапріо, Дженніфер Лопес, Бред Пітт і Роберт Де Ніро. Журналіст Девід Маркезе обговорює з акторами їх найзначніші ролі 2019 року, попутно зачіпаючи інші гарячі теми.

Наприклад, бесіда з Робертом Де Ніро, що зіграв чергового головоріза у фільмі Мартіна Скорсезе «Ірландець», досить швидко скотилася до обговорення фігури чинного президента США Дональда Трампа, якого актор «ненавидить всіма фібрами своєї душі».

Де Ніро не раз доводилося грати безпринципних і жорстоких персонажів, проте акторові вдавалося знаходити ключ до розуміння мотивації кожного з них. Чого він не може зробити з Трампом, якого, по власного визнання, він ніколи б не зміг зіграти.

«Основне правило акторської гри — ніколи не засуджувати свого персонажа. У персонажів є свої причини і мотивації, і ти їх повинен розуміти. Ти намагаєшся поглянути на речі з їхньої точки зору. Наприклад, в «Ірландці» у Френка (герой Де Ніро) є проблеми з дочкою. У нього є проблеми, які кожен в змозі більш-менш зрозуміти і співвіднести зі своїми проблемами. Я ніколи не думав про нього як про безпринципну людину. Він живе в світі, в якому розплата може бути дуже жорстокою, якщо ти не робиш того, що повинен. Не хочеться згадувати Трампа всує, але ось він, на мій погляд, якраз з тих людей, у яких немає ніяких моральних орієнтирів, ніякого розуміння відмінності між добром і злом — він просто брудний гравець.

Підкрутися така можливість — я б не став грати його. Він настільки жахлива людина. У ньому немає нічого, що могло б реабілітувати його вчинки, спокутувати їх. А я ніколи нічого подібного ні про один з моїх персонажів не говорив. Але у випадку з Трампом — ні разу не виникало такого моменту, коли він би зізнався: «Мені дуже шкода. Я усвідомлюю, що зробив те, чого мені не слід було робити. Жодного натяку на можливість спокутування.

І у нього є послідовники, божевільні люди, які хочуть творити божевільні речі. Те, що ми робимо в кіно — це як сон. Ми розуміємо, що це ірреальне. А існують люди, які що завгодно готові прийняти за реальність, і яких ми не в змозі контролювати. Президент повинен подавати приклад того, як треба намагатися чинити правильно. А чи не бути шкідливою дрібної стервом. Ким він по суті і є. Примхливий, образливий недоносок. Я не бачу нічого, що могло б реабілітувати його і його сім’ю в моїх очах. Сім’я хабарників. Начебто гангстерів», — розповів він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...