Рита Ора стала волонтером

Одна з найуспішніших британських і міжнародних виконавиць народилася в Югославії, але вже через рік після цього емігрувала разом з сім’єю в Сполучене королівство і сама вважає себе уродженкою Великобританії.

Рідній країні Рита Ора вирішила допомогти не тільки словом, а й ділом: разом зі своєю старшою сестрою, 31-річною Елен, вона записалася в волонтери Національної системи охорони здоров’я (NHS), пише glianec.com.

До цього вчинку, за словами Рити, її спонукав приклад власної матері: психіатра Віри Сахатчіу, яка сама нещодавно повернулася на роботу, щоб допомогти тим, хто зазнає труднощів ментального характеру в зв’язку з пандемією коронавірусу. Про прийняте рішення співачка розповіла британському HELLO!, де не поскупилася на похвалу матері:

«Мама завжди була моїм героєм і рольовою моделлю, але ця пандемія перетворила її на справжню супергероїню. Вона така смілива і стільки всього пережила. І разом з тим її душевна щедрість і бажання допомагати оточуючим ще більше стверджують мене в думці, що моя мама здатна на справжні подвиги. І я дуже щаслива, що тепер весь світ побачить це».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...