Римейк «Мулан» вийде в кіно і на Disney + 4 вересня

Фільм «Мулан», на виробництво якого витрачено більше 200 мільйонів доларів, повинен був стати одним з головних релізів Disney цього року. Однак запланована на березень прем’єра не відбулася через пандемію коронавірусу.

І студії довелося вирішувати питання, як показати фільм глядачам і при цьому не втратити свій прибуток. Нарешті рішення знайдено. Четвертого вересня Фільм одночасно стане доступний в якості преміумного контенту глядачам Disney + і вийде в кінотеатрах в тих країнах, де немає Disney +, в тому числі і в Росії. «Преміумного контент» означає, що для перегляду фільму глядачам доведеться заплатити майже 30 доларів, при тому, що щомісячна підписка на сервіс коштує 7 доларів.

Генеральний директор Disney Боб Чапек каже, що рішення, прийняте щодо «Мулан», не варто вважати новою бізнес-моделлю. Поки це експеримент, компанія подивиться, наскільки вдалим буде це рішення, перш ніж вирішувати, чи варто таким чином випускати будь-які інші фільми. Видання Variety вважає, що таким коментарем керівництво студії хоче показати, що вони не повертаються спиною до американських кінотеатрах, які зараз перебувають у непростій ситуації.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...