Річард Гір знову зніметься в романтичній комедії від творця «Останнього самурая»

Як передає видання Deadline, у виробництво була запущена романтична комедія під назвою The Making Of, що можна перевести як «Під час зйомок» або «Знімаючи фільм …».

Ця картина примітна насамперед своїм зоряним акторським складом, до якого увійдуть Річард Гір, Дайан Кітон, Блейк Лайвлі і Лін-Мануель Міранда.

Згідно з наявними даними, The Making Of розповість від двох парах: літнє подружжя-кіношники (Гір і Кітон) збираються зняти фільм про самих себе в молодості, розповівши свою чудову історію любові. Для цього вони підбирають на головні ролі двох вкрай емоційних акторів (Міранда і Лайвлі).

На жаль, до початку зйомок стосунки між героями Гір і Кітон починають руйнуватися. Незважаючи на це, кіно потрібно знімати, але тут між парами виникає суперечність. Кіношники хочуть випустити хіт про вічну любов, тоді як молоді артисти прагнуть розповісти справжню історію. Чия ж версія виявиться правдивою? І як вони зможуть розібратися, де любов кіношна, а де — справжня? Адже в процесі кордону між роботою і дійсністю почнуть безнадійно стиратися.

Режисером The Making Of стане Едвард Цвіг, який раніше зняв такі картини, як «Останній самурай», «Легенди осені» і «Кривавий алмаз». Повідомляється, що зйомки стартують наступної весни.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...