Ріанна вибачилася перед мусульманами за випадкову помилку на показі нижньої білизни

Ріанна вибачилася перед мусульманською громадою через те, що в трансляції її показу нижньої білизни звучала пісня, яка містить уривки зі священних ісламських текстів.

Ріанна назвала це «необережною помилкою».

Використання цієї пісні в нашому проекті було абсолютно безвідповідальним!

— зізналася співачка в письмовій заяві, яка з’явилася в її Instagram stories. Вона додала, що «подбає про те, щоб нічого подібного більше ніколи не повторилося».

У показі Ріанни Savage x Fenty був момент, коли моделі танцювали під пісню Coucou Chloe «Doom». Цей трек 2017 року включає в себе уривок з Хадіса, перекази про словах і діях пророка Мухаммада, що для мусульман має вагомий авторитет.

Хочу подякувати мусульманську громаду за те, що вона вказала на величезну помилку, яка виглядала ненавмисно образливо в нашому шоу Savage x Fenty. Я хотіла б вибачитися перед вами за цю необережну помилку. Ми розуміємо, що, можливо, заподіяли біль багатьом нашим мусульманським братам і сестрам, і я просто збентежена цим! Я не виявляла неповаги до Бога або будь-якої релігії. Використання цієї пісні в нашому проекті було абсолютно безвідповідальним! Ми подбаємо про те, щоб нічого подібного ніколи не повторилося. Спасибі за ваше прощення і розуміння, — написала Ріанна.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...