Режисери «Месників: Фінал» хочуть зняти найбільший фільм кіновсесвіту Marvel

Виступивши постановниками самого касового фільму в історії, яким став блокбастер «Месники: Фінал», кінематографісти Ентоні і Джо Руссо отримали практично необмежену творчу свободу.

На цьому тлі не виключено, що в майбутньому брати ще повернуться в кіновсесвіт Marvel, знявши «найбільший фільм, який тільки можна уявити».

На даний момент Ентоні і Джо зайняті амбітним проектом «Сіра людина» в дусі Джеймса Бонда з Райаном Гослінгом і Крісом Евансом в головних ролях, але продовження співпраці з Marvel Studios і раніше має свій спокуса, адже брати Руссо дуже б хотіли зняти ще один мега -кроссовер під назвою «Таємні війни» за мотивами однойменних коміксів.

В інтерв’ю ProBible Джо сказав:

Я читав «Таємні війни», коли мені було 10 чи 11. Це був один з перших великих випусків, в якому було зібрано стільки знаменитих героїв. Для мене такий тип розповіді став справжньою подією. Об’єднання героїв виробляє особливий ефект, але мені також подобається задумка з лиходіями, які вступають в союз з героями. Ентоні і мені подобається, коли відносини між героями і лиходіями ускладнені. Нам до душі лиходії, які вважають себе героями в своїх власних історіях. Саме цим нас так приваблюють «Таємні війни». Реалізація такого проекту, як «Війна нескінченності», безпосередньо співвідноситься з мрією зняти «Таємні війни», які стали б ще більш масштабним видовищем.

Ентоні до цього додав:

Це був би найбільший фільм, який ви тільки можете собі уявити. Нас дуже захоплює цей сюжет — його амбіції перевищують амбіції «Саги нескінченності».

Про велич задуму, що лежить в основі «Таємних воєн», говорить той факт, що в цьому кросовері взяли б участь всі супергерої і суперлиходії з кіновсесвіту Marvel, включаючи Фантастичну четвірку, Людей Ікс і Дедпула.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...