Режисер «Місія нездійсненна 7» прояснив ситуацію з руйнуванням мосту

Деякий час назад навколо зйомок бойовика «Місія: нездійсненна 7» розгорівся справжній скандал. Все через те, що за задумом Крістофера МакКуоррі передбачалося підірвати справжній міст, а жителі польської села, в якій він розташований, були проти такої наруги над архітектурою.

Однак в недавньому інтерв’ю Empire режисер розповів, що в Мережу потрапили неправдиві факти про майбутнє руйнування, причому він навіть знає, на кому лежить вина за це. МакКуоррі підтвердив, що міст не є охоронюваним пам’ятником, більш того, влада Польщі в будь-якому випадку збиралися його демонтувати, щоб звільнити місце для нової ділянки залізниці. Саме тому режисер і його команда просто побажали скористатися такою можливістю і додати сьомій частині франшизи вогника.

МакКуоррі підкреслив, що багато оман про процес зйомок з’явилися через якогось месника, який був роздратований тим, що йому не дали працювати над фільмом. За словами режисера, ця людина не тільки розпускала чутки про деталі трюку з мостом, а й переслідував в соціальних мережах учасників знімальної групи «Місія: нездійсненна 7».

Так що переживати нема про що. Звичайно, глядачі звикли, що Том Круз мало не калічаться, щоб їх здивувати, але ось руйнування старожитностей багато явно визнали надмірним. І добре, що в дійсності цього не станеться.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...