Режисер «Людей Ікс 2» мало не вбив Х’ю Джекмана на зйомках

Інцидент привів до того, що артисти пригрозили студії колективним звільненням.

Брайан Сінгер відомий не тільки як талановитий кінематографіст, але ще і як проблемна людина. Не так давно через свою неналежну поведінку він був позбавлений режисерського крісла у фільмі «Богемська рапсодія», а зараз стало відомо про його витівки за часів роботи над франшизою «Люди Ікс». Як повідомляє The Hollywood Reporter, під час зйомок фільму «Люди Ікс 2» (2003) Сінгер перебував під впливом наркотиків, проявляючи свою «буйну природу» і приймаючи імпульсивні рішення. Непрофесіоналізм постановника вилився в необхідність перезйомок, а також став причиною травми, яку отримав Хью Джекман.

Згідно з анонімним джерелом, коли виявилося, що Сінгер перебував на майданчику в нетверезому стані, продюсер Том Десанто дав команду припинити зйомки. Сінгер, однак, проігнорував ці вказівки, наполягаючи на продовженні роботи. Режисер розпорядився почати зйомки екшен-сцени, запланованої на наступний день. Оскільки потрібний для цієї сцени каскадер був відсутній, Джекману довелося виконувати трюки без страховки. Це призвело до того, що Джекман «стікав кров’ю перед камерою». Лише після цього виробництво фільму було припинено. Проте боси студії Fox пішли на поступки Сінгеру і вирішили прибрати зі зйомок Десанто. Це рішення розгнівало членів акторського складу, які пригрозили масово покинути проект, якщо він буде вигнаний.

Згідно The Hollywood Reporter, саме в цей момент актриса Холлі Беррі кинула на адресу Сінгера фразу, яка стала знаменитою: «Можеш поцілувати мене в мій чорний зад». Цей вигук вже багато років циркулює в пресі, але передісторія досі відома не була. При цьому представник Сінгера вже встиг заявити, що «нічого подібного в дійсності не було».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...