Режисер «Чудо-жінки» заявила, що третій фільм буде для неї останнім

Минулого місяця постановник сольних фільмів DC про Чудо-жінці Патті Дженкінс розповіла, що на даний момент розробка «Чудо-жінки 3» поставлена ​​на паузу в зв’язку з наслідками пандемії коронавірусу.

Дженкінс пояснила, що через невизначену ситуацію в світі вона поки сама не знає, чим вона буде займатися найближчим часом. Зараз режисер дала чергове інтерв’ю, в якому зізналася, що триквел «Чудо-жінки» стане для неї останнім в рамках цієї франшизи.

Фільм «Чудо-жінка: 1984» дав мені можливість здійснити багато з того, чого не знайшлося місця в першій частині. Я дуже рада, що мені вдалося розповісти історію походження Чудо-жінки. Це було майже що її народження, але ми так і не побачили всього, на що вона здатна. Я приємно схвильована тим, що мені довелося показати її на піку її сил. Але внутрішня боротьба теж дуже важлива: вона — богиня, яка намагається допомогти людству. При цьому вона не просто бореться зі злом, адже вона також показує поганим людям, як їм стати краще. Це цікава дилема. Можливо, наступна частина стане моїм останнім фільмом про Чудо-жінки, так що мені доведеться внести в цю картину все, що я хочу показати. Нам потрібно все досконально продумати, — сказала Дженкінс в бесіді з порталом Geek.

Нагадаємо, що «Чудо-жінка: 1984» повинна вийти в прокат 1 жовтня. Спочатку реліз був запланований на 4 червня, але через пандемію COVID-19 прем’єра була зміщена.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...