Репер Макс Корж встановив рекорд в Україні

За добу на стадіонний сольник білоруського репера було продано понад 14 тисяч квитків.

Один з найвідоміших сучасних реперів, кумир молоді, співак і автор пісень з Білорусії 31-річний Макс Корж встановив в Україні рекорд. Після масштабного концерту в Києві в червні цього року на стадіоні «Динамо», куди прийшло понад 40 тисяч людей, музикант знову їде в Україну, на цей раз в Одесу. Корж виступив 25 липня на стадіоні «Чорноморець». Всього за добу від дня старту офіційних продажів на його концерт було розкуплено 14 тисяч квитків. За статистикою концертних промоутерів, такої динаміки за короткий термін в Україні не встановлювали навіть світові знаменитості. Цікаво, що на київський сольник на стадіоні «Динамо» за першу добу було продано 6000 тисяч квитків. І ось новий рекорд!

«Одеса. 25 липня. Єдиний концерт в Україні. Останній Київ показав, що в Україні дуже гарячі концерти, тому ми вирішили не вчащати, щоб наша планета не розійшлися по швах. Але що я вам скажу, друзі, вам варто хоч раз побувати там», — написав на своїй сторінці в Instagram музикант.

Музикант рідко дає інтерв’ю, вважає, що все можна дізнатися з його пісень. Відомо, що народився Корж в Білорусі, навчався в музичній школі, вступив, а потім відрахувався з університету. При цьому в його житті паралельно завжди була музика. Свій перший хіт «Небо допоможе нам» він записав за $ 300, які взяв у борг у мами. Після цього хлопця забрали в армію, а коли він повернувся, дізнався, що пісня стала популярною. А з виходом чергових хітів прославився вже і сам музикант.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...