Рене Зеллвегер поділилася особистою драмою — важке розставання з коханим

Актриса Рене Зеллвегер згадала про важке розставання з коханим. Актриса поскаржилася, що її розбитий стан погіршили численні плітки і новини в ЗМІ.

«Мене сильно спустошив розрив, а цю тему ще підхопили всі таблоїди. Все, що вони писали — неправда, і це дуже принизливо».

У 2009 році по ряду особистих причин зірка пішла з кіноекранів. Вона розповіла, що перерва в роботі пішов їй на користь.

«Було приємно деякий час вільно спілкуватися з людьми. Коли зникаєш з радара, люди не обговорюють і навіть не впізнають тебе. Ти стаєш простою людиною, який спокійно сидить в кафе і п’є каву. Мені потрібно було розставити пріоритети в житті, і якщо б я продовжувала зніматися, я б не могла це зробити», — розповіла актриса.

Рене розповіла і про участь у фільмі «Джуді». Актриса зізналася, що графік зйомок був важким, однак для неї це стало своєрідним викликом після «затишшя» в кар’єрі.

«Графік зйомок був досить жорсткий. Але я увійшла в азарт, захотілося надолужити згаяне. Я не могла зупинитися», — додала вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...