Райан Рейнольдс розповів про долю «Дедпула 3»

Після того як компанія Disney поглинула студію Fox, майбутнє франшизи «Дедпул» виявилося в підвішеному стані.

Що збираються робити з цим касовим проектом Кевін Файг і Marvel Studios: підуть на поступки і продовжать в тому ж відчайдушному дусі, якимось чином адаптують Дедпула під сімейне кіно або ж і зовсім відмовляться від продовження? Судячи з усього, на даний момент «Дедпул 3» як і раніше в планах, але якихось офіційних заяв з цього приводу не надходило. Фанатів такий стан справ засмучує.

Поки Disney відмовчується, слово взяв виконавець ролі балакучого найманця Райан Рейнольдс. Втім, «новина», якою поділився актор, навряд чи когось обрадує. Коментуючи майбутнє «Дедпула» в розмові з Fast Company, Рейнольдс сказав:

Три слова. Я не знаю. Очевидно, що зараз все поставлено на паузу.

Мабуть, Рейнольдс на увазі, що на даний момент затримка у виробництві «Дедпула 3» пов’язана з пандемією коронавируса. Раніше актор говорив, що відсутність будь-яких новин пояснюється тим, що Marvel хоче без поспіху розібратися, як найкраще інтегрувати Уейда Уїлсона в свою кіновсесвіту. Примітно, що творець Дедпула Роб Лайфілд не став приховувати свого невдоволення через те, що права на його персонажа перейшли до Disney.

У минулому була інформація, що виробництво «Дедпула 3» має розпочатися восени 2021 року, але це не точно. Поки шанувальникам залишається лише запастися терпінням і чекати.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...