Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі вибачилися за весілля на колишній плантації рабовласників

Блейк Лайвлі і Райан Рейнольдс одружилися в 2012 році. Красиве весілля пройшло на одній з наймальовничіших плантацій США, яка називається Бун-Холл.

Вона включена в національний реєстр історичних місць і є однією з найстаріших рабовласницьких плантацій Америки.

Однак на тлі антирасистських протестів весілля на старій плантації придбала зовсім інший зміст, недоречний в нинішній Америці. Під роздачу потрапили багато знаменитостей, які колись неусвідомлено проявили расизм. У недавньому інтерв’ю Fast Company Райан Рейнольдс заявив, що він і Блейк жалкують про те, що їх весілля пройшло на плантації.

Це те, про що ми завжди буде відчувати глибокий жаль. Але це вже неможливо виправити. Те, що ми бачили тоді, було місцем проведення весіль, яке ми знайшли на Pinterest. Те, що ми бачимо зараз — це місце, побудоване на жахливу трагедію. Через кілька років ми ще раз одружилися, але вже вдома. А сором все одно залишається. Гігантська помилка, подібна до цієї, може змусити вас або закритися, або переосмислити ситуацію і підштовхнути до дії. Це не означає, що ти більше не будеш помилятися. Але перебудова патернів і протистояння довічної соціальної обумовленості — це процес, який не має кінця, — сказав Райан.

Втім, активісти обурюються проведенням весіль на старих плантаціях вже далеко не перший рік. У 2019 платформа обміну фотографіями Pinterest навіть заборонила розміщення фотографій таких весіль.

Весілля має бути символом любові та єдності. Плантації не є нічим з цього. Ми працюємо над тим, щоб обмежити поширення цього контенту на нашій платформі, і не приймаємо їх рекламу, — повідомило керівництво Pinterest.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...