Райан Рейнольдс хоче об’єднати Дедпула і нового Капітана Америку в Marvel

Автор коміксів Роб Лайфелд, відомий як творець Дедпула, допускає, що в рамках кіновсесвіту Marvel його знаменитий персонаж засяє новими фарбами, якщо студія передасть повний творчий контроль Райану Рейнольдсу, але цього ніколи не станеться, оскільки в Marvel Studios все головні питання вирішує Кевін Файг.

Нагадаємо, Рейнольдс не тільки грає в «Дедпулі» головну роль, а й виступає як сценарист і продюсер цієї франшизи. Тепер же, коли Fox перейшла у володіння Disney, акторові доведеться пристосуватися до нових обставин у зв’язку з продовженням «Дедпула», але в той же час він готовий просувати і свої ідеї.

Як передає портал We Got This Covered з посиланням на свої джерела, Рейнольдс хотів би, щоб в майбутньому його самовпевнений і безцеремонний Дедпул перетнувся зі стриманим і стоїчним Капітаном Америкою. На думку актора, яскравий контраст двох персонажів став би відмінним фундаментом для окремого фільму або сюжетної арки.

Джерело додає, що Рейнольдс був би радий співпраці з Ентоні Макі, чий герой Сем Вілсон/Сокіл став новим капітаном Америкою після подій «Месників: Фінал». Разом з тим не позбавлений привабливості варіант з поверненням Стіва Роджерса у виконанні Кріса Еванса — або під флешбеки, або в якийсь паралельній всесвіт.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...