Приятель Маркл розповів, що вона була спокусницею у школі

Колишній шкільний приятель Меган Маркл розповів про те, якою дружина принца Гаррі була в підлітковому віці.

Виявляється, Мег щосили крутила голови хлопчикам і була дуже популярна. Своїми спогадами про той період поділився Нема Ванд, зірка американського реаліті-шоу Shahs of Sunset.

У подкасті «Reality Life з Кейт Кейсі» чоловік пояснив, що відвідував середню школу для хлопчиків, яка була побратимом школи Меган.

«Вона знала, що робить, вона майстерно грала з нашими серцями, — зізнався 37-річний Ванд. — Одного разу на вечірці Меган сіла до мене на коліна. Для 16-річного хлопця це було вкрай хвилююче … Вона сказала мені на фарсі: «Ти такий гарний». Я запитав: «Звідки ти знаєш фарсі?» А вона: «Вивчила цю фразу для тебе». І пішла».

А в цілому, за словами Неми, у його друзів не було таких приємних спогадів про Маркл. Адже дівчина, хоч і вела себе як справжня спокусниця, встигла розбити як мінімум одне серце.

«І, до речі, якщо Меган Маркл слухає, я скажу це один раз. Меган, ти дійсно засмутила нашого друга Гейба», — сказав Ванд.

Зі згаданим Гейбом нинішня герцогиня зустрічалася в старших класах, потім вони довго дружили. Ну а після серіалу «Форс-мажори» молода актриса перестала спілкуватися з другом юності. За словами Ванда, Гейб дуже від цього страждав.

Але до настання слави Маркл ніколи не вела себе як стерво.

«Меган була чудова, жінка серед дівчаток. Всі були закохані в неї. Вона була мила і дуже добра … Ми захоплювалися нею, вона була хорошим другом», — зазначив Ванд.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...