Принц Гаррі вважає, що ситуація з епідемією COVID-19 не така страшна, як про це пишуть ЗМІ

Принц Гаррі вважає, що ситуація з епідемією COVID-19 на його батьківщині не так вже важка, як про це пишуть ЗМІ. Про це він сказав в інтерв’ю.

В ході бесіди Гаррі зазначив, що те, що сталося в Великобританії доводить, що «все краще, ніж нас змушують думати певні представники засобів масової інформації». Зокрема, він зазначив силу духу підданих Великобританії. Хоча сидіти в ізоляції повинно бути важко. Крім того, він додав, що «неймовірно пишається» реакцією британської громадськості на цю пандемію.

Також він згадав про 99-річного Томе Муре, який зібрав 23 мільйони фунтів стерлінгів для Національної служби охорони здоров’я в умовах пандемії. За його словами, чудова національна риса полягає в тому, що всі британці приходять на допомогу, коли це потрібно.

Проте, заяви принца були зустрінуті експертами холодно, пише Daily Mail. Так, його коментарі були названі обурливими професором Каролем Сікорою. Він зазначив, що у принца Гаррі навряд чи є достатня кваліфікація по цій темі для того, щоб робити такі заяви. Також він нагадав, що онук Єлизавети II покинув «свою країну в годину потреби».

Не сподобалися слова Гаррі і Надре Ахмед з Національної асоціації медичної допомоги. Вона вважає, що принц Гаррі не знає всіх обставин.

На даний момент принц Гаррі перебуває з дружиною Меган Маркл в Лос-Анджелесі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...