Принц Гаррі таємно прилетів до Лондона в повній самоті

ЗМІ повідомляють про те, що принца Гаррі помітили в лондонському аеропорту. Він прибув на батьківщину у супроводі двох охоронців, але без дружини Меган Маркл і сина Арчі.

Судячи з усього, Меган з дитиною залишилася в США, пише німецький журнал Gala.

За словами очевидців, Гаррі бачили в Лондоні ще 20 червня, і, на думку журналістів, він прибув на короткий термін для того, щоб вирішити проблеми з візою, тому що не може залишатися в США більше 90 днів по туристичній візі.

Також повідомляють, що Гаррі прилетів до Англії на приватному літаку, незважаючи на те, що вони з дружиною виступали проти приватних бортів через забруднення навколишнього середовища.

Меган і Гаррі покинули Лондон ще в кінці січня, кілька місяців жили в Канаді, а тепер знімають будинок в рідному місті Маркл — Лос-Анджелесі.

Раніше в Мережі з’явилася інформація про те, що Гаррі не особливо задоволений своїм новим життям і дуже сумує за батьківщиною, а через несприятливу обстановки в США Меган і Гаррі навіть думали про те, щоб на час повернутися до Великобританії і провести там кілька місяців в безпечніших умовах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...