Принц Гаррі отримав мільйони від принца Чарльза після «остаточного розриву»

Принц Гаррі і його дружина Меган Маркл продовжували отримувати гроші від королівської сім’ї після «остаточного розриву» на початку 2020 року. Про це повідомляє Daily Star.

Представник Кларенс-хауса не розкрив подробиць фінансування герцога і герцогині принцом Чарльзом, проте заявив: «Це факт. І єдине, що я можу сказати».

Крім того, принц Гаррі і Меган Маркл продовжували отримувати частину доходу принца Чарльза від графства Корнуолл вже після того, як припинили виконувати обов’язки старших членів королівської сім’ї.

Варто зазначити, що пара виплатила в британський бюджет 2,4 мільйона фунтів стерлінгів за ремонт і півторарічну оренду історичного котеджу Фрогмор в боро Віндзор і Мейденхед, де проживала до від’їзду до Сполучених Штатів.

Раніше повідомлялося, що герцог і герцогиня обманювали Єлизавету II, коли цікавилися її думкою з приводу вибору імені для дочки. Автор кількох книг про королівську сім’ю Пенні Джунор (Penny Junor) впевнена, що на це вказують інтернет-адреса lilidiana.com, зареєстрований ще 31 травня.

Відносини принца Гаррі і Меган Маркл з Букінгемським палацом остаточно зіпсувалися в березні 2021 роки після скандального інтерв’ю Опрі Уїнфрі, в якому герцогиня натякнула на расистські настрої деяких членів королівської сім’ї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...