Принц Гаррі і Меган Маркл залишаться без грошей через пандемію COVID-19

Принц Гаррі і його дружина, герцогиня Сассекська Меган Маркл, можуть залишитися без грошей через збитків, завданих пандемією COVID-19.

Очікується, що в 2020 році прибуток герцогства Корнуолл різко скоротиться. Саме ці кошти становили левову частку доходу принца Гаррі і Меган Маркл, причому батько Гаррі принц Чарльз обіцяв виплачувати їх і після від’їзду сина в США. Через збитки герцогства сума, на яку можуть розраховувати герцог і герцогиня Сассекські, стане помітно менше, пише сайт bb.lv.

«Ми абсолютно впевнені, що додатковий дохід зменшиться на істотну суму, головним чином, через те, що наші торговельні підприємства не працюють», — заявив секретар герцогства Корнуолл Алістер Мартін. За його словами, вони не претендують на державну допомогу, проте як і раніше виплачують працівникам заробітну плату.

Після відмови від королівський привілеїв і переїзду в США принц Гаррі і Меган Маркл перестали отримувати державне фінансування, проте як і раніше претендували на частку в прибутку герцогства Корнуолл, яку контролює принц Чарльз. У 2019 воно принесло йому 22,2 мільйона фунтів стерлінгів.

З 1 квітня принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов’язки членів британської королівської сім’ї. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися підприємницькою діяльністю, їм довелося відмовитися від звернення «Ваша королівська високість», державного фінансування і торгової марки Sussex Royal.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...