Потап зізнався, що був закоханий в Санту Дімопулос

Виявляється, в далекому минулому Санта Дімопулос дуже подобалася Потапу. В інтерв’ю Потап здивував усіх, розповівши про симпатії до екс-учасниці «ВІА Гри».

Виявляється, коли йому було 19 років, дівчина дуже подобалася йому. Парочка познайомилася в школі на уроці фізкультури, де Потап був практикантом. У 9 класі вчилася юна Санта, яка швидко привернула до себе увагу студента.

«Що таке практика вчителя фізкультури: приходиш і викладаєш у першого, третього, п’ятого, дев’ятого і одинадцятого класів. У дев’ятому класі, наприклад, вчилася Санта Дімопулос. Вона була найкрасивішою дівчинкою. А мені було років 19. Я на неї дивився — і її однокласники до мене підходять після уроку: «Ще раз так на неї подивишся, ми тебе вб’ємо». Довелося з ними поговорити по-іншому. Я ж теж з Русанівки», — згадав продюсер в інтерв’ю виданню Flow.

Але стосунки у них не склалися. Зараз Санта щаслива в шлюбі з Ігорем Кучеренком, якому у вересні народила доньку. Також у співачки є син від шлюбу з Андрієм Джеджулою.

Потап теж щасливий в сімейному житті. У травні він одружився на Насті Каменських, а від попереднього шлюбу у нього підростає син Андрій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...