Потап відверто розповів про сварки з Настею Каменських

Це зараз вони душі один в одному не чаять, а ще кілька років тому Потап і Настя Каменських не приховували своєї ненависті.

Зараз Потап і Настя активно постять спільні фото в соцмережах, залишаючи один одному зворушливі визнання, відверто говорять про своїх ніжні почуття в інтерв’ю і готові на весь світ кричати про любов. Але ще недавно, коли про романтичні стосунки ще навіть не йшлося, вони один одного не могли терпіти. Це було в далекому 2006 році, коли колектив Потап і Настя тільки починав свою кар’єру. Насті не подобалися пісні Потапа, а його це виводило з себе. На цьому ґрунті було багато серйозних конфліктів:

«Вона говорила: «Це лайно, я не буду це співати». Так і говорила, такими словами. На мою музику! А я автор, я вже відомий. Ти хто така, щоб таке говорити?» — згадує про конфлікти з Настею Потап. Два рази колектив Потап і Настя був на межі розпаду.

«Вона хотіла йти взагалі в сольну кар’єру. А я хотів щоб вона вже пішла, бо вона у мене в горлі вже. Але в момент, коли вона йшла, щось у мене в серці бах — за спиною у мене її хотіли переманити в сольний проект. А вона прийшла до мене і сказала: «Ти знаєш, мене хочуть переманити, я хочу з тобою поділитися». Ось вона чесна! Як мінімум це заслуговує на повагу», — розповідає Потап.

Тоді співачка не пішла, але незабаром через серйозний конфлікт, подробиці якого Потап не став розкривати, Настя знову майже не пішла. Після цього йому довго довелося заслуговувати її вибачення.

«Щось ми з Настею посварилися … Але я не зміг її відпустити. Щось у мене в серці так стислося, так боляче стало. Що я сам собі сказав: «Якщо тобі так боляче, значить ти не хочеш відпускати її як жінку». І я повертав її довго і повернув», — розповів Потап в інтерв’ю «Життя відомих людей» на 1 + 1.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...