Потап розповів, як хвилювався, коли робив пропозицію одружитися Насті Каменських

Потап не приховує — він дуже хвилювався в момент, коли робив пропозицію Насті Каменських.

23 травня Потап і Настя Каменських підтвердили свої відносини і зіграли розкішне весілля в Києві. Здогадки численних шанувальників виявилися правдою — вони дійсно вже давно були парою. Красива весілля була продумана до дрібниць, але не менш продуманим була пропозиція. Так, в новому інтерв’ю Потап вперше розповів, як попросив Настю Каменських стати його дружиною. І це було дуже романтично, пише Viva.

Виявляється, він продумав цілу історію і сказав, що під час розкопок для фундаменту їхнього будинку робітники знайшли старовинну шкатулку. Своїй коханій Потап запропонував подивитися, що ж знайшли будівельники.

«Кажу їй: «Ти ж любиш різну старовину. Подивися». І дійсно купив таку стару скриньку. Я туди поклав обручку. І місяць я не нагадував. А вона: «Ну що ж там таке? Давай заїдемо на це будівництво». Приїхала. Я підмовив виконроба. Вона дістає, відкриває, а там кільце», — розповів Потап в інтерв’ю «Життя відомих людей».

«Я встав на коліно: «У цей дощовий день я хочу тобі сказати таку хрєнь». Дуже хвилювався, дуже. Вона: «Так, так, я стану! А що, в коробочці більше нічого немає?». І ми розписалися в Україні. Щоб ніхто не дізнався, ми це зробили», — зізнався репер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...