
Помер продюсер фільмів Фелліні та Скорсезе Альберто Грімальді
Італійський продюсер Альберто Грімальді, який працював над фільмами Федеріко Фелліні, Мартіна Скорсезе і Бернардо Бертолуччі, помер у віці 95 років.
Про це повідомляє Variety.
Про смерть продюсера журналістам розповів його син Мауріціо Грімальді. За його словами, батько помер від природних причин.
Грімальді почав кар’єру зі зйомок спагетті-вестернів. Першим фільмом, над яким він працював, стала стрічка «Тінь Зорро» 1962 року. Також він співпрацював з Серджіо Леоне над стрічками «На кілька доларів більше» і «Хороший, поганий, злий». Крім цього, в фільмографії Грімальді є такі фільми, як «Кентерберійські оповідання», «Останнє танго в Парижі», «Людина Ла-Манча», «Сало, або 120 днів Содому». Його останньою роботою стала картина «Банди Нью-Йорка» Скорсезе, що вийшла в 2002 році.
- Вперше в історії світового кінематографа лідерами за касовими зборами стали…
- Помер актор з фільму «Голий пістолет» Пітер Марк Річман
- Проект спін-офф серіалу по «Бетмену» Метта Рівза знайшов нового керівника
- Шварценеггер назвав Трампа найгіршим президентом США
- Белла Хадід знялася топлес в незвичайному образі