Подружжя Бекхемів святкує річницю одруження

Вікторія та Девід Бекхем – одна з найміцніших знаменитих пар. Вони в шлюбі з 1999 року і виховують чотирьох дітей: 19-річного Брукліна, 15-річного Ромео, 13-річного Круза і 6-річну Харпер.

Пара відзначала 21 рік з дня заручин! І Девід зворушливо привітав Вікторію в Stories. Він опублікував їх фото з того дня і написав: “21 рік тому”. А Вікторія репостнула і додала: “Не можу повірити, що пройшов 21 рік! Цілую”. Шанувальники висловились, що це дуже зворушливо.

Проте, це був не єдиний подарунок від Девіда в честь річниці. Як повідомляє портал DailyMail, футболіст перевів на рахунок бренду Вікторії 23 мільйони доларів за останні три роки і останню частину суми виплатив вчора.

А все тому, що останнім часом бренд зазнає серйозних збитків: за підрахунками Mirror, компанія Вікторії в 2017 повинна була виплатити борг в 10 мільйонів доларів, пише voiceshowbiz.com.

Нагадаємо, що в ЗМІ періодично з’являються чутки про романи Девіда, але Вікторія не звертає на них уваги. Проте, на днях зірка вирішила зробити виняток.

Коли журналісти Guardian попросили її прокоментувати чутки про розлучення, Вікторія відповіла: “Мене іноді це дратує, але завжди намагаюся перекладати такі речі на мого піарника. Іноді потрібно якось контролювати ці чутки, тому що люди вірять у все, що вони читають, навіть якщо статті повністю сфабриковані”.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...