Пласідо Домінго звинуватили в сексуальних домаганнях відразу дев’ять жінок

У серпні 2019 року іспанського співака Пласідо Домінго звинуватили в сексуальних домаганнях відразу дев’ять жінок.

Під час опитування 30 співробітників театру, в якому працює знаменитість, вісім співачок і одна танцівниця заявили про його неналежну поведінку. Одна з артисток зізналася виданню Associated Press, що Домінго час від часу «цілував і чіпав» її.

За словами опитаних, починаючи з 1980-х років один з найвпливовіших оперних співаків у світі намагався змусити жінок вступати з ним у сексуальні відносини. Деякі повідомили, що іноді Домінго усував від роботи жінок, які не погодилися на інтимний зв’язок. Одна з постраждалих уточнила, що артист засунув руку їй під спідницю, а троє інших розповіли, що він примушував їх до поцілунків в губи.

На це Домінго відповів, що співробітниці його обмовили, а їх необґрунтовані заяви неможливо перевірити. Однак оперний театр Лос-Анджелеса, де тенор займав посаду директора, почав перевірку, і в жовтні Домінго покинув свій пост. У світлі звинувачень співпрацювати з виконавцем відмовилися і інші американські театри — Метрополітен Опера, театр в Сан-Франциско і симфонічний оркестр Філадельфії.Уже в кінці лютого цього року Домінго приніс вибачення за свою поведінку в минулому.

«Протягом останніх кількох місяців я обмірковував звинувачення, які були висунуті проти мене моїми колегами. Я з почуттям поваги ставлюся до того, що ці жінки нарешті відчули себе досить комфортно, щоб висловитися. І хочу, щоб вони знали: я дійсно жалкую про заподіяний їм шкоду. Приймаю повну відповідальність за свої дії», — йдеться в опублікованому Associated Press заяві виконавця.

Домінго став ще однією знаменитістю, що заразилася коронавірусом. Раніше про позитивний результат тесту на COVID-19 повідомив голлівудський актор Ідріс Ельба. Британець розповів про це на своїй сторінці в Twitter.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...