Пітер Сарсгаард ні разу не бачив Коліна Фаррелла на знімальному майданчику «Бетмена»

З тих пір, як в рамках фестивалю DC FanDome був представлений перший трейлер до «Бетмену» Метта Рівза, фанати не перестають говорити про цей фільм.

У ролику глядачі змогли вперше побачити не тільки Темного лицаря у виконанні Роберта Паттінсона, але і Жінку-кішку (Зої Кравіц), Загадочник (Пол Дано), а також Пінгвіна, в образі якого практично неможливо дізнатися Коліна Фаррелла.

Можна подумати, що члени акторського складу вже встигли познайомитися один з одним на знімальному майданчику, але в свіжому інтерв’ю Collider Пітер Сарсгаард стверджує зворотне:

Мені поки не доводилося перетинатися на майданчику з Коліном Фарреллом. Я його не бачив. Втім, трейлер я теж не бачив. Один з елементів мого підходу до акторської гри полягає в тому, що я прикидаюся, ніби я ніколи не побачу те, в чому я знімаюся. Тому я ні про що таке не думаю. Я не уявляю собі, як пройде прем’єра. Я абсолютно не замислююся про кінцевий продукт. Мені навіть здається, що моя робота в якості актора просто мікроскопічна. Мені не подобається роздумувати про арці мого героя або про те, в чому полягає загальна концепція. У моїй кар’єрі є фільми, які я так жодного разу і не подивився.

У «Бетмена» Сарсгаард зіграє окружного прокурора Джила Колсона. За словами самого актора, його герой буде спритним політиком і в цілому не найприємнішою особистістю. Нагадаємо, що недавно прем’єра «Бетмена» була перенесена на 3 березня 2022 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...