Пітер Фачінеллі готовий повернутися в «Сутінки», якщо «Північне сонце» екранізують

Після того, як Стефані Майєр несподівано випустила книгу «Північне сонце», через довгі роки продовживши сагу «Сутінки», фанати вампірської історії всерйоз почали мріяти про новий фільм.

І, як виявилося, один з акторів франшизи готовий негайно взятися за справу.

В одному з недавніх інтерв’ю Пітер Фачінеллі, який зіграв Карлайла, главу клану Калленів, заявив, що готовий повернутися до своєї ролі «в одну мить». Актор зізнався, що йому дуже подобається цей персонаж, та й створений Майер світ в цілому. Правда, також він відзначив, що «вампіри не повинні старіти», а тим часом з моменту прем’єри першої частини «Сутінків» пройшло більше десяти років, «і все стали старше».

Виходить, в цілому Фачінеллі горить бажанням повернутися в вампірський лад, але боїться показати свій вік. Правда, фанати швидше за все не звернули б увагу на пару нових зморшок у Карлайла і його близьких, а вже сучасні технології напевно остаточно звели б проблему старіння акторів нанівець. Зате не доводиться сумніватися в тому, що відродження франшизи через вісім років після виходу на екрани останньої частини призвело б глядачів в абсолютний захват.

Тим часом, не так давно Майер повідомила, що працює над двома новими книгами, дія яких відбувається у всесвіті «Сутінків». І якщо екранізувати «Північне сонце», яке, по суті, є переказом подій «Сутінків» з точки зору Едварда, було б дивно, то нова історія цілком може отримати життя на великому екрані.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...