Pianoбой розповів про депресію і відвідування психотерапевта

Пісню «Пустеля» Дмитро Шуров присвятив усім, «хто живе без панцира і відкриває себе світу без надії на взаємність».

Композиція і кліп на неї розповідає особисту історію музиканта, який пережив депресивний етап, пише Viva.

«Коли ти переживаєш вигоряння, раптом помічаєш, скільки навколо тебе таких же, як ти. Як багато людей живе, не відчуваючи ні грама радості навіть від найулюбленіших речей. Намагаються, як і ти, тримати удар і робити вигляд, що все добре. Намагаються намацати ґрунт під ногами, встати і піти на світанок. Серед моїх знайомих, найтонших, є ті, хто не змогли і вирішили все припинити. Мені вдалося в цей раз піднятися. І я хочу простягнути руку всім тим, хто не боїться своєї туги, апатії і безнадії, тому що в них прихована сила. Тому що знаю, що спробувати знайти сенс і щастя варто. Що зима обов’язково скінчиться й настане весна. Потрібно просто поливати свою квітку», — розповів Дмитро Шуров.

Артист зізнався, що написав пісню про той період, коли пережив потужне вигоряння:

«Сьогодні я не боюся подивитися в очі своїм демонам. Не боюсь подякувати психотерапевта, музику і сім’ю за те, що вижив. І хочу потиснути руку всім, хто сьогодні не зміг встати з ліжка. У кого на душі так темно, що хочеться самому рити собі могилу. Хто голим стоїть на краю безодні. Хто живе серед людей, але людей навколо немає. Хто йде по пустелі і чує, як йому співає вода. Але щоб дістатися до цієї води, потрібно не боятися копати дуже глибоко. Усередині нас є всі відповіді, головне бути готовим їх шукати».

Кліп знято в Ісландії, в полях під Києвом і в Києві. Для польотних кадрів Шуров вперше літав зі страховкою на крані. Викопати таку глибоку яму в січні під Києвом дозволила аномально тепла зима.

 

Презентація альбому «Хісторі» відбудеться 8 березня в Палаці спорту. Шуров обіцяє масштабний концерт з оркестром і магією.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...