Певица Руслана рассказала о необычном голосе своей собаки. Фото

Украинская певица Руслана на своей странице в Инстаграм опубликовала серию фото со своим четвероногим любимцем, рассказала его историю и призналась, что делает ее чувства сильнее и ярче, пишет Newformat.info.

Так, певица отметила, что «собаку-улыбаку» она завела ровно пять лет назад и считает ее настоящим и преданным другом:

«Рівно 5 років тому я знайшла свого найкращого друга і найсокровенніше Чудо! Він – мій натхненник. Це – серце, яке злилося з моїм. Я не знаю, чи була протягом цих 5 років мить, коли би я не думала про нього. Я вважаю свого собаку одним з найкращих подарунків, який може бути в житті. Любов до нього настільки безмежна, що ти готовий на все заради його радісних очей і щасливої усмішки. Всі, хто знають Чудо, називають його «собака-посміхака». Його усмішка – це справді щось надзвичайне».

Руслана отметила необычный голос и лай своего любимца: «Голос, яким він співає, вражає. Це можуть бути ультразвуки, подібні до тих, які видають дельфіни, а може бути дуже низький бас. Він дуже ритмічно гавкає. Це найритмічніший пес у світі. Напевно би він користувався попитом в американському шоубізі – такі неймовірні біти він створює своїм гавкітом. Якби були рейтинги собачих «хітів», то Чудо однозначно займав би там лідируючі позиції».Звезда благодарит судьбу и Бога, что встретила в Буковеле эту невероятную собаку. Она подчеркнула, что никогда ее не отпустит и желает каждому испытать такое счастье.

«Найголовніше – що завдяки цьому ви стаєте сильнішими у своїх почуттях в мільярди разів», — призналась она.

Отметим, что на данный момент у Русланы более 16 тысяч подписчиков в Инстаграм.

Ранее она рассказала о том, как потеряла четвероногого друга, который умер от болезни.

Александра Будилка

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...