Певица Alyosha рассказала о своем первом прогуле в школе

Украинская певица Alyosha поделилась с поклонниками в Инстаграм историей из детства и рассказала о своем первом прогуле в школе, пишет Newformat.info.

Певица опубликовала свои детские фотографии фотографии и написала: «Перший прогул…Уявіть, йдеш собі в третьому класі до школи, аж раптом тебе охоплює справжнісінький всепоглинаючий страх. Ти боїшся зайти у клас, бо там — вчителька, що тебе недолюблює. І ось ти вперше в житті стаєш перед вибором: наразитися на двійку чи втікти з уроку. Набираєшся сміливості,і… За секунду даєш драпака. Куди подіти себе? Мій варіант — втікти до сусідки тьоті Люсі — був повним провалом. Як і історія про відключену гарячу воду у школі. Звісно, далі було гірше — мама, яка вже знала про мій злочин, прийшла по мене. Хтось бачив, як я спершу зайшла, а потім раптово вийшла зі школи. Прочуханка була така, що запам‘яталася на все життя! І своїх дітей я намагаюся вислухати та зрозуміти у будь-якій ситуації!», — написала она в соцсети.

Кстати, за страницей певицы в Инстаграм внимательно наблюдают 352 тысячи поклонников.

Справка Википедии. Alyosha — украинская певица. Alyosha победила на национальном отборе и представила Украину на международном песенном конкурсе Евровидение-2010 в Осло, где заняла 10-е место.

Александра Будилка

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...