Перукар з Тайваню створює картини з волосся

Аллен Чен з тайванського міста Чжанхуа працює перукарем. Але назвати його «простим перукарем» язик не повертається.

Це справжній майстер, і не тільки стрижки. З недавніх пір Аллен відкрив у собі талант художника, причому заснував в мистецтві новий напрям.

Зробив собі ім’я Чен в 2017 році, коли став вистригати на потилиці клієнтів портрети їхніх кумирів — Кріштіану Роналду, Джекі Чана, Майлі Сайрус … Але недавно придумав щось зовсім унікальне: взявся із залишків волосся викладати картини. З інструментів новатор використовує лише руки і кредитку — для особливо дрібних деталей. За визнанням Аллена, на цю копітку роботу його надихнуло древнє китайське мистецтво малювання піском. І невичерпне терпіння старих майстрів стало прикладом для Чена, коли протяг розкидав наполовину завершений шедевр.

На створення першої картини — портрета актора Тома Харді в супергеройському фільмі «Веном» — художник витратив близько п’яти годин. Освоївши процес, він відтворив з волосся знаменитий кадр з «Титаніка» з Лео ДіКапріо і Кейт Уінслет всього за 4,5 години. Потім Чен фотографує свій твір і відразу змітає у відро для сміття.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...