Періс Джексон розлучилася з бойфрендом

Дочка Майкла Джексона, Періс, розлучилася з Габріелем Гленном — музикантом, з яким зустрічалася два роки і грала в музичній групі Soundflowers.

Розрив стався незабаром після фінального епізоду серіалу Facebook Watch Unfiltered: Paris Jackson and Gabriel Glenn, що вийшов в ефір у вівторок. Під час епізоду Періс сказала, що вона і Габріель «постійно б’ються рогами».

Важлива особливість Овнів в тому, що ми дуже нетерплячі. І ми обидва дуже вперті. Я завжди знала, що вперта, і знала, що він упертий, тому що він Телець, — каже в відео Періс.

Раніше в серіалі Джексон говорила про свою сексуальність і зізналася, що не очікувала, що буде зустрічатися з хлопцем.

Ніколи б не подумала, що буду зустрічатися з хлопцем. Я очікувала, що одружуся з дівчиною … Я більше зустрічалася з жінками, ніж з чоловіками. Публіка знає тільки про трьох моїх тривалих відносинах, які були з чоловіками. Але люди не знають про всіх моїх зв’язках, — сказала Джексон. І зізналася, що вважає себе геєм.

Я кажу, що я гей, тому що я такий є. Я б не сказала, що я бісексуальна, тому що я зустрічалася не просто з чоловіками і жінками, а й з чоловіками, у яких є вагіна. Мені неважливо, що у них в штанях — важливо, що це за особистість, — уточнила Періс.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Loading...