Павло Зібров зізнався, чому розпався його брак

Народний артист України Павло Зібров відверто розповів про своє минуле.

Так, виконавець зізнався, чому розпався його перший шлюб. Виявляється, ще за студентських часів Зібров освідчився дівчині, яка навчалася у київській консерваторії. Це було кохання з першого погляду. У пари народився син Сергій, проте вже за декілька років цей союз розпався.

Виконавець мовчав про причину розриву майже 40 років, та от вирішив розповісти правду.

«Я був у армії. Моя дружина закохалася у свого студента, вона була викладачем при студії. Я відчув прохолоду і бачу, що не виходить у нас. Спільно ми не можемо ні на кухні, ні в ліжку. Місяць, другий, третій. Я шукав способи примиритися. Вона каже: «Я тебе розлюбила», — відверто поділився Зібров.

Зібров дуже хотів врятувати шлюб хоча б заради дитини, співак обіцяв змінитися, проте Тетяна була невблаганна. Та жінка заявила, що «не хоче і не буде» жити з Павлом.

Артист сподівався, що з часом все налагодиться, аж поки не заскочив дружину з коханцем.

«Я випадково йшов повз її роботи і побачив, як вона виходить з цим хлопцем. Вони взялись за ручки, обійнялись, поцілувались. Я сховався за дерево. І дивлюся з-за дерева на цю трагікомедію. Боже, і тоді мене 220 пройняло. Я зрозумів, що вона мене розлюбила, що вона любить іншого. Що це її дорослий вибір», — зізнався співак.

Тоді їхньому сину було два роки. Павло Зібров прийшов додому, зібрав речі та поїхав геть. За словами артиста, ексдружина просила не заважати її «новій сімї» та навіть просила, аби Зібров дозволив, щоб син був на прізвищі нового обранця. Проте артист категорично відмовив.

Артист майже рік не міг отямитися, ходив до психологів. «З нервовою системою був розлад, почав курити багато, почав на стакан сідати і розумію, що я себе втрачаю», — поділився співак.

Впоратися з емоціями артисту допоміг колишній тесть, він дуже переживав за колишнього зятя.

10 років Зібров не міг побудувати нові стосунки, аж поки не зустрів свою другу дружину Марину.

«Вона сказала: «Так Пашо, ти визначайся. Ми вже рік зустрічаємось, або ти береш заміж мене, або оно чемоданчик твій і шуруй на свої Новобеличі». Я їй кажу: «Так, я все подумав, навпроти оно РАЦС. Давай, завтра йдем розписуємося», — пригадав Зібров.

Відтоді подружжя Зібрових не розлий вода. Павло Зібров утретє одружився з матір’ю своїх дітей, пара відсвяткувала 25-річчя подружнього життя, пише tsn.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...