Paramount розпочала роботу над двома фільмами франшизи «Трансформери»

Студія Paramount планує повернути на екрани фантастичну франшизу «Трансформери» і запустила в розробку два нових проекти про роботів з планети Кібертрон.

Один фільм напише Джеймс Вандербілт ( «Зодіак», «День незалежності: Відродження»), а над сценарієм другого попрацює Джобі Харольд ( «Меч короля Артура», «Армія мерців»).

Джерела Deadline стверджують, що фільм Вандербілта буде заснований на мультсеріалі «Трансформери: Битви звірів», який виходив з 1996-го по 1999-й. Дія анімаційного проекту розгорталася на доісторичної Землі, а всі роботи трансформувалися в різних тварин — від горили і гепарда до скорпіона і тарантула.

Передбачається, що другий проект буде пов’язаний зі спін-офом «Бамблбі» 2018 року. Як саме — не уточнюється.

Кінофраншиза «Трансформери» стартувала в 2007 році з фільму Майкла Бея. Перша частина зібрала в прокаті значні 709 млн доларів, а третій і четвертий фільми змогли подолати позначку в 1 млрд доларів. В цілому збори серії склали 4,8 млрд доларів.

У 2017 році «Трансформери: Останній лицар» показав, що франшизі потрібне оновлення: блокбастер продемонстрував найгірший результат в історії серії і зібрав лише 605 млн доларів при бюджеті в 217 млн ​​доларів. В результаті студія спробувала вдихнути у франшизу нове життя за допомогою «Бамблбі». Критики тепло прийняли картину, але з касою в 468 млн доларів проект не виправдав надій Paramount.

Нові фільми на даний момент знаходяться на ранній стадії розробки, і невідомо, хто їх поставить.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...