Памела Андерсон розірвала роман з бойфрендом

Американська акторка та модель Памела Андерсон вирішила остаточно розірвати стосунки з 33-річним футболістом Аділем Рамі. Зірка не приховує причин розриву, відверто заявивши про них прихильникам.

Як передає 24tv.ua, несподіваний допис з’явився на офіційній сторінці в Instagram. Памела Андерсон заявила, що всього кілька днів тому дізналась про зраду коханого. За її словами, футболіст Аділь Рамі веде подвійне життя та зустрічається зі ще однією жінкою.

«Це так важко прийняти. Останні два роки мого життя були великою брехнею. Мене обманули, змусили повірити, що у нас було «велике кохання». Я спустошена, дізнавшись про це декілька днів тому. Він вів подвійне життя. Він жартував про інших гравців, у яких дівчата жили на тій самій вулиці в апартаментах, поряд з їхніми дружинами. Він називав тих чоловіків монстрами. Але це ще гірше. Він брехав всім. Як таке можливо – контролювати два жіночих серця і думки – я впевнена, були й інші. Він чудовисько!» – заявила Памела Андерсон.

До допису знаменитість додала ніжне фото, зроблене під час світського виходу з Аділем Рамі. Знімок, як і всі інші, Памела Андерсон зробила чорно-білим, що виглядало досить символічно.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...