Отримала благословення: Папа Римський здивував лайком на фото Instagram-моделі

Бразильська Instagram-модель Наталія Гаріботто похвалилася «сердечком» від самого Папи Римського.

Красуня зробила запис з екрана свого телефону, щоб переконати передплатників в тому, що один з її знімків лайкнув сам Франциск. Папі Римському зараз 83 роки, і навряд чи він сам веде свої акаунти в соціальних мережах. Скоріш за все, цим займається SMM-щик прес-служби Престолу Його Святості в Ватикані. Так що лайк від Папи Римського на знімку 27-річної бікіні-моделі в Instagram міг з’явитися абсолютно випадково.

Однак Наталя не розгубилася. Увічнивши «Святіший лайк» на відео, модель почала жартувати, що таким чином отримала особисте благословення від Папи Римського. Крім того, красуня на повному серйозі говорить, що намісник Святого Петра давно стежить за нею в соцмережі, але з фейкового акаунту, щоб не викликати підозр. А тут, як то кажуть, «рука зірвалася» … Створивши хайп навколо злощасного лайка, модель намагається залучити до свого облікового запису ще більше передплатників.

Такі заяви викликали обурення серед католиків. Прес-служба Ватикану не дає ніяких офіційних коментарів з цього приводу. Однак «той самий лайк» з облікового запису Наталії Гаріботто вже зник.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...